Співпраця з міським центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді

м. Івано-Франківська

28.11.2017 р. з учнями 4(8)Б класу НВК "Школа-гімназія №3" проведено просвітницький захід на тему: "Профілактика насилля" спільно з фахівцями соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Матешко Н. та Татарин С.

Співпраця з патрульною поліцією м. Івано-Франківська

05. 12. 2017 р. у 5-з класі НВК "Школа-гімназія №3" проведено просвітницький захід на тему: "Права та обов'язки учнів" спільно з працівником патрульної поліції Кульпою Т.З. Учні дізнались про права , а також засвоїли обов'язки у навчальному закладі.

15.12.2017 з учнями 5-ж, 8-ж, 9-з, 5(9)А, 5(9)Б,6(10)А класів  НВК "Школа-гімназія №3"проведені профілактичні зустрічі у співпраці з працівниками патрульної поліції Кульпою Т.,Ткач В, Ковалюк Т., Насич Б. де учні дізнались про роботу патрульних поліцейських, відповідальність неповнолітніх та права і обов'язки учнів.

03.04.2018р. відбулась благодійна акція "Великодній кошик" на базі громадської організації "Пласт".Учні школи мали можливість створити свої великодні писанки у Страсний тиждень Великоднього посту.

Співпраця з працівниками ювенальної превенції та патрульної поліції м. Івано-Франківська

13.04.2018р. інспектором ювенальної превенції майором поліції Мандзюком І. та працівником патрульної поліції Максимчак Х. проведено лекцію-бесіду для учнів 8-10 класів НВК "Школа-гімназія №3" на тему: "Профілактика алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління. Безпека та відповідальність неповнолітніх."